Dan Schneider’s post about Victorious ending

11. srpna 2012 v 15:59 | Sabine |  Victorious › News
Producent Dan Schneider se vyjádřil ke konci Victorious. No já nevím, sice řekl že to nemá nic společného se "Sam & Cat", ale já si myslím že trochu jo. Taky tam píše že seriály na Nicku mají jen nějak 60 epizod. Ale iCarly přece mělo 5. sérii a přes 100 epizod (aspoň myslím). No ale už asi nic nenaděláme :(

Ahoj, lidi! Prosím, omluvte mě jestli něco napíšu špatně - jsem na zadním sedadle v autě a píšu na mobilu! Dobře, jako první...

Uvidíte celou NOVOU sérii Victorious. Zrovna jsme dokončili natáčení 15 nových epizod, které jsou úžasné. Jestli máte rádi Victorious, jsem si jistý že NOVÉ epizody budete milovat!

Hodně z vás jste slyšeli že Victorious nedostane 4. sérii. To je pravda. Je to rozhodnutí Nickelodeonu - ne moje.


Prosím pochopte: skoro všechny seriály na Nickelodeonu měli okolo 60 epizod. Udělali jsme 60 epizod Drake & Joshe.. Zoey 101... a 41 epizod The Amanda Show... a všechny tyto seriály byly velké hity.

Takže není neobvyklé aby měl seriál na Nicku jen 60 epizod. Rád bych udělal více než 60 epizod Victorious, ale takhle to obvykle chodí. Jsme moc pyšní na show a na všechno čeho jsme dosáhli.

A je opravdu důležité aby jste věděli - rozhodnutí ohledně Victorious nemělo co dočinění s "Gibby" nebo "Sam & Cat". Přísahám. I když by tu nebyl žádný "Gibby" a "Sam & Cat", Nickelodeon by stejně ukončil Victorious po 60 epizodách.

Vím že někteří z vás jsou naštvaní - a i když mě to mrzí, také jsem tím polichocen. Opravdu si vážím toho že se tak staráte. Znamená to, že máte seriál rádi, což mě velice těší.

Ale žádám vás, prosím nebuďte naštvaní na Victorii, Leona, Liz, Arianu, Avana... nebo na ŽÁDNÉHO herce z Victorious. Všichni chtěli, aby to pokračovalo - včetně mě.

Ale pamatujte! Pořád se můžete těšit na následujících 15 epizod Victorious!

A doufám, že stále budete podporovat Victorii Justice, mě a všechny hvězdy z Victorious. Můžu vám skoro zaručit - budou mít velký dopad na budoucnost zábavního průmyslu.

A nakonec... samozdřejmě... budu stále dělat nejlepší, nejvtipnější seriály které umím, dokud lidi bude bavit je sledovat.

Uvidím vás online později a budu se snažit odpovědět na některé vaše otázky.

Děkuji za vyslechnutí. Buďte na sebe prosím milí. S úsměvem a láskou,
- Dan (neboli DanWarp)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vanessa Vanessa | Web | 11. srpna 2012 v 18:10 | Reagovat

Nebude vadit, když to zkopíruju, samozřejmě uvedu zdroj. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama