Liz Gillies about the end of Victorious

12. srpna 2012 v 0:05 | Sabine |  Elizabeth › News
Ke konci Victorious se vyjádřila i Liz.

Vy kteří jste se to teď dozvěděli, prosím nebuďte naštvaní. Všechno dobré musí někdy skončit a Victorious není výjimkou. Nemusíte se bát že všichni zmizíme z povrchu zemského. Nezmizíme.

Je to možná konec éry, ale i začátek spousty nových kapitol nás všech. Také si pamatujte že je tu pořád CELÁ nová série, která se ještě nevysílala. Uvidíte spoustu nových a skvělých epizod. Victorious pro nás byla ohromná cesta, která nám změnila život a Vy jste tu byli a na každém kroku jste nás podporovali.


Největší poděkování je pro VÁS, že jste byli věrní našemu seriálu. Že jste sledovali všechny epizody, vytvářeli jste pro nás úžasné webové stránky, krásné fan videa na YouTube (které jsme všichni viděli), chodili na všechny naše koncerty, psali nám dopisy, tweetovali jak moc milujete seriál... opravdu máme ty nejlepší fanoušky.

Vy jste hlavním důvodem, že Victorious měl takový vliv a když vidím vaše reakce na ty novinky, to jen potvrdilo jak jste všichni oddaní našemu seriálu, což pro nás znamená více než si dokážete představit. Tak prosím nebuďte zklamaní. Jak řekl Mikey, "Neplačte kvůli tomu že je konec, usmívejte se kvůli tomu že to bylo". Jo a připravte se na novou sérii Victorious, protože bude SKVĚLÁ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vanessa Vanessa | Web | 12. srpna 2012 v 1:59 | Reagovat

Jsem ráda, že to Liz bere takhle, jinak máš moc hezký nobý dess. :)
A ještě :D
Tak trochu jsem upravila ikonku do fanklubu, protože tamta se mi moc nelíbila. :D Nemusíš si to měnit, mně je to celkem fuk, jenom kdyby se ti líbila víc, tak tady si jí můžeš dát místo tamtý http://nd03.jxs.cz/232/772/82f2e20df0_87778968_o2.gif
Ale nenutím tě do toho :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama